0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Обмін та повернення

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 


Замовник має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки і умови замовлення зазначеного товару.

Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється протягом від 3 - 10 робочих днів.

При відмові Замовника від товару належної якості Продавець не повертає внесений завдаток за товар.


ОБМІН


Покупець в будь який момент до оплати товару може запросити заміну товара у менеджера, який його обслуговує.


При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам, (найменування товару, кількість, комплектність).

Якщо по вині менеджера магазину Technogurt, покупцеві був відправлений не той товар що вибрав покупець - витрати при обміну несе магазин Technogurt, а термін обміну в такому вибадку відбувається від 3 до 7 робочих днів


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 

Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених у Продавця.

Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов'язань в разі надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації.

Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору.


messenger