0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Гарантія

Гарантія

Наша компанія гарантує надійність вживаної побутової техніки яку реалізує і надає гарантію від 6-ти до 12 місяців, в залежності від ціни товару.

Якщо ціна товару до 43 000 грн - гарантія 6 місяців, від 43 000 грн - 12 місяців. Також, при купівлі 3-х одиниць одним замовленням - гарантія 12 місяців.

У разі виявлення дефекту чи поломки техніки, клієнти компанії можуть скористатися послугами сервісного обслуговування та ремонту. Заявки на гарантійне або сервісне обслуговування можна подати за контактним телефоном. Гарантійні зобов'язання не поширюються на регулярне технічне обслуговування, механічні ушкодження, коливання напруги, природний знос чи вичерпання ресурсу.

У разі непричинного виникнення несправностей чи проблем з експлуатацією техніки, яку ви придбали, звертайтеся до менеджерів нашого магазину. Ми допоможемо вам оформити гарантійний випадок.

У середньому усунення всіх несправностей займає від 1 до 10 робочих днів. У випадку необхідності замовлення відсутніх комплектуючих чи додаткової діагностики техніки, ремонт може тривати від 10 робочих днів. 

У деяких містах можливий виїзд фахівця до вашого будинку. Проте, якщо ви проживаєте за межами цих міст, виїзд фахівця неможливий. У такому випадку доцільно відправити товар до нашого сервісного центру кур'єрською службою.

Вартість доставки ділиться між клієнтом і компанією порівну.


ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ

Після закінчення терміну гарантії, якщо виявиться дефект чи поломка вашого придбаного товару, звертайтеся до менеджера компанії. Ми оперативно оформимо та опрацюємо вашу заявку, а наші кваліфіковані фахівці усунуть всі виявлені несправності.

messenger